Çocuklar ve Genç kesim arasında oldukça revaçta olan bu roblox nicklerini ingilizce-türkçe anlamlarıyla birlikte bu sayfada bulabilirsiniz.


Bu yazımızda sizlere Şekilli WhatsApp Durumları paylaştık. Biz birkaç tane örnek vereceğiz altta, eğer siz isterseniz, şekilli yazı oluştur sayfamızdan kendi şekilli WhatsApp durumunuzu oluşturabilirsiniz. İşte o şekilli durumlar...


Slither.io, io oyunları arasında neredeyse en popüler oyunlardan biri. Bu yazıda sizlerle çeşitli slither nicklerini paylaştık. Hemen incelemeye başlayabilirsiniz.


Steam de kullanabileceğiniz tüm şekilli harfler, şekilli semboller ve diğer karakterleri burada bulabilirsiniz. Kopyala yapıştır yaparak kendi şekilli nickinizi yazabilir veya anasayfamızdan size özel nicki oluşturabilirsiniz.


Takma isimler adlı konumuzda çeşitli takma adlar, lakaplar, güzel lakaplar bulup oyunlarda veya başka mecralarda kullanabilirsiniz. Sizler için onlarca takma ad burada hazır beklemektedir.


Bu konuda sizlere tumblr isim önerileri yapaacağız. Bu isimler tumblr blogları için uygundur. İstediğiniz kullanıcı adları seçebilirsiniz.


Twitter kullanıcılarını şekilli nick sunmak için pek bi alternatif sunmamaktadır. Fakat bu hiç bir sorun değildir.


Çoklu olarak mesajlaşmak için genelde WhatsApp kullanıyoruz. Peki ya hangi grup ismini seçeceğimize karar veremedik mi? O halde bu WhatsApp isimleri tam sizler için, çeşitli kategorilerde bu isimleri paylaştık.


Bu paylaşımda sizlere online savaş oyunu olan zula da daha önce kimsenin kullanmadığı revaçta olan nickleri yayınladık.