Aranızda Pubg oynayan var mı? Bu yazıyı okuyorsanız, olmalı! Pubg oyunu meraklılarının çok özendiği ve merakla araştırdığı unsurların başında, Pubg şekilli nick yazmanın nasıl olduğu yer alıyor...


Son zamanların popüler mesajlaşma aracı olan skype için şekilli nickler, semboller ve şekiller aşağıdadır...


Wolfteam oyunu için kullanılabilecek nickleri aşağıda paylaştık size düşen bunları şekilli hale getirmek....


Apex oyun nickleri yazımızda sizlere ingilizce ve türkçe karışık popüler apex nicklerini göstereceğiz. Her oyunda oldugu gibi güzel bir nick seçmek sizinde hakkınız. Dilediğiniz nicki beğenin ve hemen kullanmaya başlayın...


İşte Avakin Life Nick hemde şekilli, ilgili alanlara kendi nickinizi yazarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilli nickler sizi oyunda daha dikkat çeken bir oyuncu olarak gösterecektir.


Call of Duty yani kısaca COD nicklerini ve anlamlarını sizler için derledik. Buradan COD 2 nicklerinide bulabilirsiniz.


Counter Strike 1.6 yani CS 1.6 da popüler olan oyun nicklerini sizler için paylaştık. Dileğiniz nicki kopyala yapıştır yaparak bu oyunda kullanabilirsiniz.


Darkorbit Klan isimlerini ingilizce olarak sizlere sunduk. Ve yanında türkçe anlamlarıda bulunmaktadır. Kuracağınız klan isimlerini buradan rahatlıkla seçebilirsiniz.


İngilizce Darkorbit nickleri bu sayfada bulunmaktadır. İsterseniz güzel bulduğunuz darkorbit nicklerini sizde sayfamıza yorum olarak atabilirsiniz ki, diğer oyuncularda bundan yararlansın.


Discord platformun kullanabileceğiniz ingilizce nickleri, sizlere türkçe anlamlarıyla birlikte sunduk.


Bugün sizleri bazı emojilerin anlamlarını açıklayacağız. Teknolojinin gelişmesiyle emojiler artık tüm hayatımızda. Gerek WhatsApp, Facebook ve instagramda hemen hemen her ifademizde emoji kullanıyoruz. Peki bu emojilerin anlamları nelerdir? İşte sizlere emojilerin anlamları...


İnstagramda ingilizce isimler mi kullanmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz sizler ingilizce isimler ve anlamlarını sunduk. Kopyalayın ve Yapıştırın!


İnstagram da kullanabileceğiniz birbirinden güzel nickleri sizler için paylaştık. Bu nicklerin bazıları alınmış olabilir ama dert etmeyin bu sayfa sayesinden kendi nickinizi de üretebilirsiniz.


Aşağıda vereceğim adres sayesinde instagram'da biyografinize veya profil adınıza şekilli yazılar kolayca yazabileceksiniz. Çoğu kişi daha havalı olduğu için bu yöntemi kullanmaktadır.


Klan isimlerini hemen hemen bütün oyunlarda kurduğunuz klanlar için kullanabilirsiniz. Özellikle PUBG, CS:GO klan isimleri de mevcuttur konumuzda.


Klavye ile yazamayacağınız çeşitli sembolleri bu sayfada bulabilirsiniz. Bunları kopyala yapıştır yaparak kolayca kullanabilirsiniz. Eğer emoji gerekiyorsa size, emojiler sayfamızdan bunlarıda bulabilirsiniz.


Kullanıcı adları yazımızda her platformda kullanabileceğiniz 200 den fazla kullanıcı isimleri bulunmaktadır. Ayrıca bunları nick olarakta kullanabilirsiniz.


Eskiler bilir bir zamanlar metin2 kadar revaçta bir oyun yoktu. Hala güncelliğini korusa da eskisi değil fakat yinede metin2 nickleri kullanmak isteyen oyuncularımız var. Bu nickler sizin için....