CS: GO nickleri ile daha havalı ve asi bir görünüme sahip olmak istemez misiniz? Öyleyse, sizi içeriğimizin derinliklerine alalım… Counter Strike, ilk çıktığı günden, bugüne kadar tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de en çok oynanan oyunlar arasına girmiştir. Oyun camiasında bu oyunun bu kadar çok sevilmesi, bu oyunun devam ettirilmesine de olanak sağlamış, böylece yeni Counter Strike oyunları da oyuncularla buluşturulmuştur. Oyuncular arasında bu oyunun çok sevilmesinde, oyunun güzel grafiklere sahip olmasına rağmen düşük sistem özellikleri gerektirmesidir. Zira bu, oyuna dünya çapında bir kitle sağlamaktadır. Bu çerçevede son piyasaya sürülen Counter Strike oyunlarından CS GO, gerek tek oyunculu, gerekse çok oyunculu modu ile kullanıcılara yeni bir soluk getirmektedir. Hemen her bilgisayar tarafından kaldırılmakta olan bu oyun, oldukça keyifli oynanan oyunlar arasındadır. Burada her oyuncu, kendine ait bir CS GO nickleri belirleyerek, oyunda bunu kullanmaktadır. Ancak nickname olarak bilinen bu isimler belirlenirken, oldukça zor anlar yaşanabilmektedir. Zira oyuncuların iyi bildiği gibi bir nickname bulmak, hiç de kolay bir durum değildir. Peki, en iyi CS GO nickleri nasıl bulunur? Bunun için tavsiye edilen, sitemizi kullanarak sizin için oluşturduğumuz hazır nickleri kontrol etmenizdir. Sizin için hazırlamış olduğumuz CS GO nickleri, nasıl bir nickname kullanabileceğiniz konusunda size güzel bir fikir verecektir. Bu nickname’ler üzerinden harekete geçerek, kolay bir şekilde sadece kendinize özgü bir CS GO takma adı bulabilirsiniz. Böylece oyun içerisinde daha kolay tanınır olabilir, nickname’iniz sayesinde girdiğiniz her oyunda karşı takımdaki oyuncular tarafından da tanınır olabilirsiniz. Bu hizmetimiz ücretsiz olup, tüm kullanıcılar tarafından kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir.

CS GO Nickleri

Günümüzde özellikle son dönemlerde, oyunlar içerisinde şekilli yazılarla nick name oluşturmak bir moda halini almıştır. Bu nedenle pek çok oyunda kullanıcıların, şekilli nickname kullandıkları görülmektedir. Bu oyunlar arasında CS GO da olup, her kullanıcı adını, şekilli bir şekilde yazabilmektedir. Peki, CS GO şekilli nick nasıl yazılır?

CS GO, isim belirlerken şekilli harflere izin vermektedir. Bu nedenle her oyuncu, kullanıcı adını istediği tarzda yazabilmektedir. Bu nedenle sizin için ücretsiz olarak sunduğumuz şekilli yazı yazma sekmemiz, size istediğiniz tüm hizmeti sağlamaktadır. Sitemizde bulunan şekilli yazı oluştur butonuna tıkladıktan sonra, ekranda göreceğiniz oluştur butonuna bastıkça, yeni şekilli harfler görülecektir. Burada ilk önce kullanıcı adınızı solda bulunan ekrana yazarak, oluştur butonuna basarsanız, CS GO şekilli nick adınızı saniyeler içerisinde, istediğiniz bir şekilde elde edebilirsiniz. Ardından bu ismi kopyalarsanız, oyun içerisinde gerekli alana yapıştırabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.Danqqqqq

3P-own

VileHero

Predator

Freaky Ratbuster

NeoGermal

FireBrang

Engbers Exypk

fastranker

FeelSpirit

Feltor

Fernatt

Fire_Up

Flopster

Fly-and-Die

Foxiterr

Frogmourne

funny_dragon

Garold

GmZ

God-killer

Grand_cs

Hadam89 Hard

hellslayer

Highland Slayer

Airport Hobo

Jigsaw

Prometheus

Bearded Angler

Joker’s Grin

Psycho Thinker

Beetle King

Judge

Pusher

Bitmap

Junkyard Dog

Riff Raff

Blister

K-9

Roadblock

Bowie

-BloodLy *TK

‘ AnGeLe0-

‘ EmpeRoR*

-NecRomyTh ‘

stNabeLoNNnaa^

BaLYoz

HighMassive

JudGe

Blue Jean

DarkMoon

BlackGRY

BoldTrooP

SoulKing

Carry Boss

Castle Nevia

KingFighter

Senqaii

Chaos Herkul

Prookie

Cheno

Adam Clay

TheDark

Cobb QQ

CR7 Syndax

DefendYourSeLf

Kratos TR

Phonyang

Powerful

DeadPooL

DeepCall

GeneraL

Alakazam