Instagram, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasındadır. Dünya çapında neredeyse milyarlar tarafından kullanılmakta olan bu platformda çok sayıda kullanıcı hesabı vardır. Pek çok kullanıcı, Instagram biyografi kısmına hakkında küçük bilgiler ya da sözler paylaşmaktadır. Ancak tüm Instagram kullanıcıları, biyografilerinin Instagram şekilli yazma yöntemleriyle daha güzel durmasını talep etmektedir. Bu şekilde Instagram hesapları, daha ilgi çekici durmakta ve sahiplerini de daha kolay tatmin etmektedir. Peki, Instagram şekilli yazı nasıl yazılır? Bunun için deneyebileceğiniz bazı yöntemler mevcuttur. Bunlardan ilki, kişisel bilgisayarınızda Microsoft Word tarzı bir programdan yardım almaktır. Eğer Microsoft Word üzerinden gidersek, gerekli işlemleri yaparsanız, Instagram biyografi örnekleri yazabilirsiniz. Bunun için masaüstüne sağ tıklayarak, yeni bir Microsoft Word belgesi oluşturmanız ve buna giriş yapmanız gerekmektedir. Bundan sonra açılan ekrana istediğiniz Instagram biyografi yazısını yazarak, üzerinde ayarlamalar yapabilirsiniz. Microsoft Word, içerisinde çok fazla yazı tipi bulundurmaktadır. Bu yazı tiplerini teker teker biyografinize uygulayarak, Instagram şekilli yazı oluşturma imkânı vardır. İsterseniz cümlelerin üzerini ya da altını silerek, beğeneceğiniz bir biyografi oluşturmaktır. Bir diğer seçenek de Adobe Photoshop gibi bir programdan yardım almaktır. Bu programda da pek çok yazı stili mevcut olup, böylece Instagram şekilli yazma seçeneklerine erişilebilmektedir. Bu program içerik olarak Microsoft Word’e göre daha zengin olduğu için, istediğiniz yazı stilini belirledikten sonra harfler ve metin üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilir, böylece arzu ettiğiniz yazıya ulaşabilirsiniz.

Instagram Şekilli Biyografi Hizmeti

Instagram biyografi örnekleri arıyorsanız, her ne kadar yukarıda verdiğimiz yöntemler size şekilli yazı yazmanıza imkân veren programlar da olsa, bunları kullanması ve bir yazı oluşturmak oldukça zor olmaktadır. Özellikle Adobe Photoshop kullanmayı öğrenmek zor ve uğraştırıcı olduğu için, sadece küçük bir metin için uzun vakitler harcanabilmektedir. Özellikle bilgisayarda bu program yoksa, internetten indirilmek istenirse dosya boyutu oldukça büyük olduğu için, saatlerce dosya indirmesini de beklemek gerekmektedir. Bu nedenlere bağlı olarak size sunduğumuz Instagram şekilli yazma hizmeti, size aradığınız şekilli yazıları sadece dakikalar içerisinde sağlamaktadır. Burada tek yapmanız gereken, ekranda gördüğünüz oluştur yazısına tıklayarak, farklı harfler stilleri arasında geçiş yapmaktır. Değişen stillerde hangi harfin, nasıl göründüğü aşağıda verilen tabloda görünebilmekte olup, pek çok seçeneğimiz mevcuttur. Sevdiğiniz bir Instagram şekilli yazı bulduktan sonra tek yapmanız gereken, sol üstte bulunan kısma normal Instagram biyografi girmenizdir. Ardından sağ ekranda bulunan kısım, bunu anında seçtiğiniz harflerle yazacaktır. Ardından size sadece bunu kopyalayarak, Instagram biyografi kısmına yapıştırmanız kalmaktadır. Aşağıda vereceğim adres sayesinde instagram'da biyografinize veya profil adınıza şekilli yazılar kolayca yazabileceksiniz. Çoğu kişi daha havalı olduğu için bu yöntemi kullanmaktadır.

Önce şekilli yazınızı oluşturun daha sonra instagram'da istediğiniz alana basitçe kopyala-yapıştır yaparak işi tamamlayabilirsiniz.Buradan: Şekilli Yazı Oluştur!